Montáž tažných zařízení

Tažné zařízení od několika výrobců tažných zařízení- VAPOL, HAk, BRINK, THULE

Dá se volit trojí provedení závěsu 1. odnímatelné, 2. pevné a 3. sklopné.

Pakliže zvolíte odnímatelný závěs, tak samotná koule dle zákona musí být instalována pouze v případě, jestliže máte zapojené přípojné vozidlo např. vozík…

Výhody pevného závěsu- koule jsou ty, že může být koule instalována i v případě, že není zapojeno přípojné vozidlo a další podstatná výhoda je ta, že mnohdy ochrání zadní část vozu, jako nárazník atd. od kolizí, jako je například parkování nepozorného řidiče s následným kontaktem se zadní částí vašeho vozu.

Výhoda sklopného závěsu- koule je ta, že není viditelná a není potřeba její demontáž v případě, že není zapojeno přípojné vozidlo.

Po montáži dostanete vyplněný a orazítkovaný certifikační protokol s kterým se dostavíte na příslušný dopravní inspektorát, kde Vám provedou zápis a změnu v TP a OTP.

Nemusíte tedy absolvovat technickou kontrolu na stanici STK, jelikož autoservis Hon má Povolení, Certifikace pro montáž tažných zařízení.

Upozornění: Certifikační protokol si pečlivě uschovejte, nejlépe k TP vozidla. Tento protokol je nezbytný pro přihlášení a zápis tažného zařízení  a je nepřenosný k jinému tažnému zařízení.

Kontaktní informace

Neváhejte se na nás obrátit

9 + 9 =

Působíme v regionu

Autoservis působí v regionu Lovosice, Čížkovice, Třebenice, Malé Žernoseky, Litoměřice, Roudnice nad Labem, Velemín, Dolní Zálezly, Ústí nad Labem a dalších městech.

Adresa

Telefon

E-mail