Autodiagnostika

Diagnostika zážehových a dieselových motorů s použitím vysoce profesionálních přístrojů a softwarů od renomovaných výrobců, kteří dodávají a montují elektroniku či řídící jednotky již v prvopočátku jako např. Magneti Marelli, Bosch, BRC, VAG- COM, Renault Clip atd.

Autoservis Hon využívá moderní technologie a zkušenosti, díky čemuž se dají identifikovat vzniklé závady, ale i „ skryté“ poruchy motoru, ABS, Airbagů, komfortní elektroniky a ostatních systémů.

Není to tedy pouze o jakémsi propojovacím „kabelu“ a softwaru pochybných zdrojů, co pouze přečte paměť závad z vozu a to ještě mnohdy zkreslujícím a zavádějícím způsobem.

Lze například provádět čtení a kontroly různých hodnot za provozu a tím identifikovat případný problém, o němž nás daná řídící jednotka neinformuje v paměti závad.

Kódování, nebo nastavení řídících jednotek, panelů přístrojů při poruše, nebo po výměně.

Možné opravy, úpravy již porouchaných, nebo jinak vadných řídících jednotek, přístrojových panelů atd…

Dále lze provádět různá seřízení, nebo nastavení, jako např. samouzamčení vozu po rozjezdu, rozsvícení světel při odemčení, nebo uzamčení vozu atd…

K vozidlu dostanete také originální protokol diagnostiky, ze kterého lze přehledně vyčíst, v jakém stavu byl elektronický systém před a po diagnostice.

Kontaktní informace

Neváhejte se na nás obrátit

5 + 4 =

Působíme v regionu

Autoservis působí v regionu Lovosice, Čížkovice, Třebenice, Malé Žernoseky, Litoměřice, Roudnice nad Labem, Velemín, Dolní Zálezly, Ústí nad Labem a dalších městech.

Adresa

Telefon

E-mail